5. Visalaje 2017

Bohužel jsme letos byli bez připojení k internetu, které fungovalo opravdu pomalu, tak se napsalo jen po pondělí a dále už to nešlo psát. Slabý signál. Omlouváme se za tuto skutečnost a snad příští rok bude připojení někde fungovat. Jinak jsou doplněny fotografie ve fotogalerii. Je tam asi okolo 650 fotek. Děkuji Janečka Michal

Ponděli 3.7. 2017

Včerejší den jsme zakončovali hrami (házená, fotbal, volejbal-přehazovaná). K večeři jsme měli palačinky s nugetou, poté kdo měl hlad, tak si dal ještě nějaký rohlík se sýrem a salámem, nebo buchtu.

Dnes jsme se ráno rozdělili na družstva a šli jsme na rozcvičku do lesa, kde jsme běhali a rozcvičovali se, brankáři měli svou vlastní rozcvičku, rozhazovali se s medicimbaly a míči. Po snídani se dopoledne skákalo přes švihadlo, dále se běhalo po schodech a taky se skákalo přes bobky. Po malé pauze se šly hrát opět ve skupinkách hry (házená, fotbal, volejbal-přehazka) o medaile. Zatím nejsou vítězové, protože se hraje dvoukolově.

Po obědě se šly dělat opět nějaké hry a soutěže, běhala se štafeta, ve které zatím zvítězilo družstvo (Blaha, Zbořilová, Hrabec Jan, Varga), znovu by se mělo běžet v nejbližších dnech či hodinách. O vítězi ještě není zdaleka rozhodnuto.

Po menší pauze šli hrát hry i trenéři (fotbal - pouze dvě družstva, a poté i házená - každý z 3 trenérů své družstvo). Nejlépe se dařilo trenérovi Janečkovi, druhý byl trenér Dobosz a poté následoval až pan trenér Zbořil se svým družstvem. Po tomto náročném dni, kdy děti hodně zápasily a hodně běhaly, se všichni těšili na oslavu narozenin Sebíka, každý dostal kousek marlenky a zapil to dětským šampusem. Po této slavnostní chvíli šli všichni na opékaný párek. Večerka bude opět, kdo jak bude chtít, maximálně však do 24.00.

Děkujeme a všichni Vás zdraví.

Neděle 2.7. 2017

Budíček byl  7.45, ale někteří vstávali trošku dříve, v osm hodin jsme vybíhali na rozcvičku do lesa, v krásném prostředí Visalají. Na rozcvičku byli rozděleni zvlášť brankáři (Matěj, Dominik) - trenér Zbořil, zvlášť minici - trenér Janečka, a největší skupinkou byli starší žáci - trenér Dobosz. Po asi půlhodinové rozcvičce přiběhli všichni k chatě a měli hlad, tak se podávala snídaně (švédské stoly), každý si vzal, na co měl chuť. Během snídaně se nám rozpršelo, tak trenéři vymysleli program v chatě. Skákalo se přes švihadlo, posilovalo se s vlastním tělem a taky se posilovali s medicinbalovými míči. Poté přijel na tábor Michal Zbořil, syn trenéra Zbořila, ten pomohl v programu tím, že dělal thaiský box, dále se dělalo skákání přes bobky (klobouky) a v jedné místnosti se provádělo pracování s míči (driblink, přihrávka).

Děti se po téhle kondici už těší na oběd, proto už začínáme obědvat. Odpoledne, pokud přestane pršet, nás čekají hry ve skupinkách (fotbal, házená a volejbal na pískovém hřišti).

Večer nás budou čekat nejspíše nějaké hry a soutěže na přemýšlení. Večerka bude opět podle vlastního uvážení, nejdéle však do půlnoci.

Ve fotogalerii (v rajčeti) budou přiloženy fotky z tábora Visalaje 2017.

Sobota 1.7. 2017

Příjezd na tábor kolem 10.00 - 11.00 h.

Hnedka, jak jsme přijeli, jsme šli na louku (hřiště) dávat sítě na branky a taky nakreslit lajny. Poté jsme se šli ubytovat, někteří spí dole, někteří nahoře.

Po malém zhodnocení trenérů, že by mohl začít první trénink,běželi jsme na hřiště hrát fotbal. Během hry  jsme chodili na oběd, poté chvíli pauza asi hodinu, a opět jsme vyrazili na hřiště, kde se trénovala házená. Následoval běh na delší vzdálenost, kterou běželi pouze ti starší, mladší měli trénink s brankáři, házeli na ně a cvičili jejich cviky.

K večeři jsme měli  vynikající opékané párky na ohni od pana trenéra Janečky. Nehráli jsme žádné hry, jelikož jsme byli velice utahaní, a tak večerka byla na každém z nás, kdo kdy půjde spát.

Na tábor přibalit svůj vlastní míč na házenou, švihadlo a dobrou náladu!!!

Na letošním táboře se budou rozdávat medaile, ano slyšíte správně MEDAILE (47 medailí a 3 poháry) a nějaké poháry, viz foto. Medaile se budou rozdávat v těchto disciplínách: Nejrychlejší sprintér, nejlepší běžec na dlouhé tratě, nejlepší fotbalový a házenkářský tým. Poháry se dostávají za nejslušnějšího a nejvšestranějšího sportovce (Lysá hora, chování na táboře, body, atd).

Odjezd je stanoven na 9:00 od hrušky (někteří se dostaví individuálně).

Auta na tábor: Zbořil, Zbořilová, Janečka, Hron, Vyroubal, Miroš.

Auta z tábora: Zbořil, Janečka, Matiník, Lipský, Sedlár, Hrabec.

K Jídlu budeme mít tohle:  DĚTI PŘIBEROU, ALE NÉ NA TUKY, ALE NA SVALECH !!! KDO MAKÁ MUSÍ DOBŘE JÍST, TO JE NAŠE PRAVIDLO !!!

KDO MÁ HLAD TŘEBA O PŮLNOCI, MŮŽE PŘIJÍT ZA TRENÉRY, VEDOUCÍ NEBO KUCHAŘEK A ONI VÁM RÁDI NĚCO PŘIDAJÍ !!!

Snídaně: Švédské stoly - máslo, džem, med, měkký a tvrdý sýr, salámy, jogurt, lupínky, nugeta (nutela, tekutá čokoláda), párky, vajíčka, čerstvé pečivo z pece (trenér vstává a běhá do obchodu pro čerstvé), chléb, tousty, ovoce, zelenina a na co si sportovec vzpomene.

K pití: čaj, kakao, mléko, džusy, iontové nápoje, atd.

Obědy:   Kdo nejí třeba něco z obědu, tak se mu dá, na co bude mít chuť, případně oběd individuálně na přání, v tom není problém, protože tam máme svoje kuchařky.

Sobota - langoše

Neděle - vývar, kuřecí řízek a brambor

Pondělí - česneková, guláš s těstovinou

Úterý - čočková, špagety se sýrovou omáčkou

Středa (oběd na lysé hoře, restaurace kdo si co vybere)

Čtvrtek - bramborová, nudlový salát  (se zeleninou a kuřecím masem)

Pátek - frankfurtská, kuře s rýží

VŠE VŽDY NA PŘÍDAVEK KOLIK KDO BUDE CHTÍT !!!

Večeře  podává se individuálně, bude se opékat, budou palačinky, tousty, vaječina u ohně, grilování masa atd. podle počasí bude večeře.

Během dne se podávají buchty, koláče, ovoce, meloun, nanuky, hodně populární zmrzliny s kornoutkem u okenka zdarma atd.

PITNÝ REŽIM BĚHEM CELÉHO DNE A NOCI KDYKOLIV - HLAVNĚ IONTOVÉ NÁPOJE.

Na tábor už se těší vaši trenéři a vedoucí.

Na tábor přibalit:

KAŽDÝ SVŮJ MÍČ + ŠVIHADLO !!!

Hygienické potřeby (ručník, mýdlo, kartáček na zuby, pastu, osušku)
Venkovní a vnitřní oblečení
Baťůžek
Plastovou láhev
Kartičku pojištění (můžete zanechat po dobu pobytu u trenéra)
Hrníček + lžičku (není nutností)
Plavky, opalovací krém
Venkovní boty nejlépe dvoje (kdyby pršelo), + přezůvky, (možno vzít i gumáky).
Svojí nejmilejší hračku
Jednu stolní hru
Mobil (dle zvážení, můžete volat trenérovi tel. 737 890 032 nebo 736 413 727)
Notebook (dle zvážení, budeme podle možnosti večer na stránkách dodávat fotky z pobytu, nějaké komentáře a popřípadě pořadí her.)
Tablet (dle zvážení, na dobu pobytu není potřeba, kdo chce ať si veme, ale na vlastní zodpovědnost)
Penízky (dle zvážení, můžete obnos nechat u trenéra)
Případně léky, ale napsat co, kdy a proč. (Jestli může nebo nemůže typ léků, kdyby náhodou se něco dělo).

Večer kluci a holky hrají na televizi třeba x-box, nintendo nebo jiné konzole, ale hrají se i stolní hry, atd.

Dobrou náladu

Zatím se nám nestalo, že by někdo nějak závažně onemocněl. Jídlo jako v  ***** hotelu, a to je pravda. Někdy takové jídlo nemáte ani doma. :)

Více informací se dozvíte osobně u Trenéra Zdeňka Zbořila nebo na mobilu  737 890 032 nebo u trenéra Michala Janečky na mobilu  736 413 727.

Na tábor se těší trenéři: Zbořil, Janečka, Dobosz a Kuchařky. :)