Start mladších v Krmelíně

09.09.2018 22:30

Dnes proběhlo první kolo MSKSH ligy a naší mladší žáci zavítali do Krmelína. Nevěděli jsme, co od toho očekávat, během letní přípravy, ne všichni hráči poctivě trénovali a někteří byli čerstvě uzdraveni ze zranění, a proto to byla pro nás i taková výzva, jak si vůbec povedeme.

Začátek utkání, jak už to při osobní obraně bývá, byl v rychlém tempu. Hra se prolínala ze strany na stranu, ať už kvůli našim nebo soupeřovým chybám, nebo skvělých brankářských zákroků na obou stranách a vyzvání hráčů do rychlých protiútoků. Díky rychlosti hry, jsme si uvědomili, že musíme více zapracovat na obranné části jednotlivce, ale jinak to byl velice vydařený poločas a díky využití vytvořených šancí jsme vedli po osobní obraně 12:6

Na řadu přišly shot-outy a je nutno podotknout, že letos se nezapočítává každý vstřelený shot-out do skóre, ale zapisují se body a tým který nasbírá více bodů, tak se mu připíše 1 bod do skórovací listiny. Pokud ovšem týmy nasbírají shodně bodů, tak si oba týmy připíší jeden bod do skórovací listiny. Jelikož jsme měli náskok, nechal jsem, ať si hráči sami určí, zda chtějí jet za jeden nebo za dva body. Ne každému se podařilo prosadit, ale také díky skvělým zákrokům brankáře to skončilo 7 – 7 na body a tak jsme oba týmy získali po jedné brance.

Druhý poločas jsme si hráli vlastní hru. Po celou dobu jsme si hlídali náskok a dokázali jsme si ho zvětšit. Hráli jsme zodpovědně, opět skvěle zachytal brankář. Ke konci zápasu, začaly přibývat chyby, ale myslím si, že za ně hráči nemohou, neboť jim byl druhý poločas navýšen z 20 minut na 25 a myslím si, že taková porce je pro ně moc, zvláště když ještě nedávno někteří hráli (a ještě hrají) za minižáky. Přesto jsme si došli na úvod pro 2 body a dokázali jsme zvítězit v poměru 29:9.

Střelci: mksh.chf.cz/match_report.aspx?id=62564&cmpid=1606

Děkuji všem hráčům za předvedený výkon, všem rodičům za odvoz, fanouškům za skvělé povzbuzování a rád bych vás všechny pozval na příští zápas proti Třinci, který se uskuteční 15. 9. od 10:00 na našem házenkářském hřišti.

Závěrem bych chtěl poprosit rodiče, kteří dostanou SMS s nominací jejich dítěte a budou vědět, že se nebude moci dostavit na zápas, aby omluvili své dítě alespoň nejpozději 2 dny před zápasem, abychom případně mohli nominovat náhradníka. Děkuji.

Váš trenér Dobosz Mário a vedoucí Janečka Michal.