Starší žáci prohráli ve Frýdku - Místku

14.09.2016 15:33

V sobotu 10. 9. 2016 čekal na naše svěřence nelehký úkol, čekal je favorizovaný Frýdek Místek „B“. Začátek zápasu byl pro nás velice těžký, šlo vidět, že nám chybí hráč, který by dokázal číst hru. Hráčům chyběla průbojnost, šlo to vidět hlavně na výsledku, když byl stav po deseti minutách 8:0. Hráče to neskolilo a hrdě bojovali dál. Poločasový výsledek 15:3 nebyl nijak příznivý, avšak jsme věděli, že to tam nebude lehké. Druhý poločas nebyl o moc lepší než první, ale už se alespoň snažili o různé kombinace i se prosadit střelecky, ale bohužel jim nebylo přáno. Během posledních pěti minut se konečně probrali a ukázali, že je v nich i ta průbojnost, kterou celý zápas nemohli najít, jenže pět minut z padesáti je málo a částečně proto jsme prohráli 30:8. Ukázalo se, že to nebude procházka růžovým sadem a že budeme muset na sobě zapracovat více, než jsme si mysleli. Oba brankáři jak Matěj, tak Petr předvedli dobrý výkon. Gólově se prosadili Franta se třemi brankami, Jáchym a Patrik se dvěma a Alexejjednou brankou. Do tohoto utkání se zapojili také dva mladší žáci, Honza a Ondra, kteří sice gól nevstřelili, ale s jistotou mohu říci, že oba předvedli skvělé výkony, tak skvělé výkony že osobně si myslím, že byli nejlepší z celého týmu. Chtěl bych také poděkovat Jakubovi, Michalovi, Jindrovi a Šimonovi, kteří také nastoupili do zápasu.

Trenéři: DOBOSZ, JANEČKA