STARŠÍ ŽÁCI V NJ

08.04.2018 17:35

Starší žáci zajížděli na horkou půdu do Nového Jičína. Věděli jsme, že soupeř má velice silný tým. Nový Jičín ve svém středu jednoho velice šikovného kluka, který tvoří celou hru. Hráče nepouští do lepších týmů, ale drží je za každou cenu ve svém týmu. Já si myslím, že pro vývoj hráče špatné řešení. Ale budíž a každý má strategii.

Prohráli jsme nad druhým týmem tabulky 30 : 23 (po poločase 19:9). Jsem si 100% jistý, kdybychom hráli s hráči, co jsme na přestup pustili do Karviné, tak máme vítězství. Takhle se nám však rodí nové vůdčí typy.

Utekl nám začátek zápasu po fatálních 2-3 chybách naších hráčů. Prohrávali jsme až rozdílem 12-13 gólů. Do konce poločasu snížili na hrozivých 10 gólů.

Druhý poločas jsme nebojácně dotáhli až na 24 : 20. Byli jsme k nezastavené, ale víc už to nešlo. Poté jsme vyměnili sestavu, ať si každý zahraje.

Soupeř si plně zasloužil vyhrát, protože byl disciplinovanější. Viděl jsem tam však hodně pozitivních věcí, ale technické chyby nás tlačili na zem. Také neskutečně neproměněných střel v níže tabulce.

PRUDKÝ              12/28                (špatný)

LIPSKÝ                 4/8                  (dobrý)