Starší hráli opět v Polance se silným Frýdkem Místkem

07.04.2017 16:39

Minulý týden, nás čekal druhý jarní zápas, proti týmu Pepino SKP Frýdek-Místek „B“. Věděli jsme, že to bude těžké se ubránit, ale nechtěli jsme jim vítězství darovat jen tak zadarmo, to v žádném případě. Začali jsme ve skvělém tempu, šlo vidět, že jsou sehraní, že je to baví, dařilo se jim i střelecky, dobře bránili. Takový vstup proti soupeřovi jsem nečekal a mile mě překvapil. Za první poločas nebylo nic, co bych vytknul, hráli opravdu jako tým. Také poločasový výsledek 10:25 mluví za vše. Není to, bůh ví jaký výsledek, ale myslím si, že proti silnějšímu soupeřovi lepší výsledek nenajdeme. Veliká škoda, že nás druhý poločas doslova složil. Soupeř začal hrát na rychlé protiútoky, nám se přestalo dařit herně, nedostávali jsme se ke střelbám, měli jsme plno zbytečných taktických chyb, kterých soupeř dokázal bezmála využít. Zkoušel jsem udělat pár změn ve druhém poločase, ale nezabíraly a tak jsme smolně podlehli Frýdku 14:52. Střelecky se opět nejlépe dařilo Frantovi s pěti góly, 3 góly přidal Vojtěch, který už si konečně začíná věřit a chodí do toho mnohem častěji, po dvou brankách dali Jindra s Ondrou a jednu branku dali Alex s Janem. V brance nám dobře zachytal David, který jakožto mladší žák si vedl dobře a pomohl od ještě většího debaklu. Do zápasu také nastoupili Jakub, Max, Dominik a Honza, všichni odvedli skvělou práci, a hlavně Honza, kterému zkazila radost z gólu tyčka. Teď se musíme připravit na velice důležitý zápas s Opavou. Vaši trenéři: DOBOSZ, ZBOŘIL, JANEČKA