S Opavou domácí drama až do konce

21.09.2016 19:20

V sobotu k nám na hřiště zavítal tým z Opavy.

Věděli jsme, že nám výhru nedarují jen tak a proto naší hráči tvrdě bojovali až do posledních vteřin zápasu. Hráči šli do zápasu s velkým nasazením. První poločas byl perfektní, už od začátku jsme si vybudovali mírný náskok, který nám vydržel do poločasu. Druhý poločas začal ve stejném stylu, jako byl první, hráči byli v obraně agresivní a důslední. Zhruba do poloviny druhého poločasu, pak se něco zlomilo, nedařily se nám kombinace, špatné přihrávky, nedůrazné bránění, to vše nás stálo vedení. Byla to menší sedmiminutová krize, kdy tým soupeře dokázal otočit stav ze, 17:15 na 17:19. Dali jsme jim pocítit naději na vítězství. Avšak během toho co Jáchym dostal třetí dvouminutový trest, čímž následovala červená karta, náš tým znovu ožil. Hrdě zabojovali, nedovolili soupeři skórovat a dokázali to během posledních pár vteřin otočit ve svůj prospěch a zaslouženě vyhráli 20:19!!! Během zápasu nás velice podržel brankář Matěj, který nás držel po celý zápas a hlavně ke konci utkání. Po osudném vyloučení, se ve skvělém nasazení předvedl Franta, který se ujal autority a byl to on, který nabudil hráče v obraně a převzal iniciativu v útoku. Krom rýmovosti se předvedli také střelecky, Jáchym dal 7 gólů, Franta 4, Jindra s Alexem 3, Šimon 2 a Michal 1. Jakub s Patrikem sice neskórovali, ale tvrdě zapracujeme na tom, aby to vyšlo příště. :)

Trenéři: DOBOSZ, JANEČKA