Rozlosování Zápasů podzim 2020
06.09.2020 13:17
SO 29.9. | NE 6.9. | NE 13.9. | 19-20.9. | 26.9. | 3-4.10. | 10-11.10. | 17-18.10. | 24-25.10. | 28.10. | 31.10.-1.11. | 7-8.11. | 14-15.11. | 21-22.11. | 28-29.11. | 5-6.12. | 12-13.12 | |
TERMÍNY PODZIM HÁZENÁ 2020 T.J. Sokol Klimkovice | |||||||||||||||||
Datum | 19-20.9. | SO 3.10. | SO 10.10. | 17-18.10 | NE 8.11. | 14-15.11. | NE 22.11. | 5-6.12. | 12-13.12 | ||||||||
číslo utkání | TOA133 | TOA231 | TOA301 | ||||||||||||||
Minižáci | TURNAJ 4+1 | TURNAJ 5+1 | PŘÍPRAVKA | TURNAJ 4+1 | TURNAJ 5+1 | PŘÍPRAVKA | TURNAJ 5+1 | PŘÍPRAVKA | TURNAJ 4+1 | ||||||||
Kde | ? | DOMA | DOMA | ? | KARVINÁ | PORUBA | BOHUMÍN | F-M | |||||||||
Kdy | ? | 14:30 | 9:00 | 13:30 | ? | 7:40 | ? | ? | |||||||||
Datum | NE 20.9. | SO 3.10. | NE 18.10. | SO 7.11. | NE 21.11. | ||||||||||||
číslo utkání | TLA005,06 | TLA007,0 | TLA014,15 | TLA019,21 | TLA005,16 | ||||||||||||
Mladší žáčky | TURNAJ | TURNAJ | TURNAJ | TURNAJ | TURNAJ | ||||||||||||
Kde | PORUBA | DOMA | HRABŮVKA | DOMA 2*DOMA 2*DOMA 2* | VENKU | ||||||||||||
Kdy | 13:45 | 11:00 | 11:00 | 16.00 | 16:15 | ||||||||||||
Datum | SO 19.9. | SO 3.10. | SO 17.10. | SO 24.10. | SO 14.11. | NE 22.11. | |||||||||||
číslo utkání | TLC001,02 | TLC017,18 | TLC025,27 | TLC034,36 | TLC038,39 | TLC038,40 | |||||||||||
Mladší žáci | TURNAJ | TURNAJ | TURNAJ | TURNAJ | TURNAJ | TURNAJ | |||||||||||
Kde | POLANKA | KOPŘIVNICE | DOMA | DOMA | OSTRAVA | F-M | |||||||||||
Kdy | 8:30 | 9:45 | 11:00 | 9:00 | 9:45 | 10:15 | |||||||||||
Datum | SO 19.9. | NE 3.10. | SO 17.10. | NE 8.11. | NE 22.11. | 28-29.11. | |||||||||||
číslo utkání | TGB004,06 | TGB010,11 | TGB017,18 | TGB023,24 | TGB029,30 | ||||||||||||
Starší žáci | TURNAJ | TURNAJ | TURNAJ | TURNAJ | TURNAJ | žákovská liga | |||||||||||
Kde | DOMA | TŘINEC | F-M | NOVÝ JIČÍN | TŘINEC | ? | |||||||||||
Kdy | 9:00 | 9:30 | 14:15 | 11:30 | 10:50 | ? | |||||||||||
Datum | NE 20.9. | SO 26.9. | SO 3.10. | NE 11.10. | SO 17.10. | NE 25.10. | SO 31.10. | SO 15.11. | SO 21.11. | NE 29.11. | SO 5.12. | ||||||
číslo utkání | XFD004 | XED008 | XED018 | XED019 | XED030 | XED032 | XED041 | XED045 | XED052 | XED058 | XED063 | ||||||
Mladší dorost | NOVÝ JIČÍN | POLANKA | ROŽNOV p. RADHOŠTĚM | BYSTŘICE p. HOSTÝNEM | HRANICE | HORKA n. MORAVOU | LITOVEL | ZLÍN | VELKÁ BYSTŘICE | OLOMOUC | OSTRAVA | ||||||
Kde | NOVÝ JIČÍN | DOMA | ROŽNOV | BYSTŘICE | DOMA | HORKÁ | DOMA | ZLÍN | DOMA 1*DOMA 1* | OLOMOUC | OSTRAVA | ||||||
Kdy | 15:00 | 14:00 | 12:00 | 9:00 | 14:00 | 11:30 | 14:00 | 14:00 | 17:00 | 14:00 | 12:30 | ||||||
Datum | SO 29.8. | NE 6.9. | NE 13.9. | SO 26.9. | SO 3.10. | NE 11.10 | SO 17.10. | NE 25.10. | ST 28.10 | SO 31.10. | SO 14.11. | ||||||
číslo utkání | XAG024 | TAA005 | TAA007 | TAA017 | TAA024 | TAA028 | TAA033 | TAA039 | TAA042 | TAA051 | TAA050 | ||||||
Muži | OSTRAVA | TRNÁVKA | SUCHDOL | PASKOV | HLUČIN | KRMELÍN | ŽERAVICE | SENICE | DROŽDÍN | HORKA n. M. | ORLOVÁ | ||||||
Kde | DOMA Č.P. | DOMA | SUCHDOL | PASKOV | DOMA | KRMELÍN | DOMA | SENICE | DOMA | DOMA | ORLOVÁ | ||||||
Kdy | 11:00 | 15:00 | 14:30 | 17:00 | 9:00 | 11:00 | 9:00 | 10:15 | 11:00 | 9:00 | 16:00 | ||||||
ČASY ZÁPASŮ MOHOU BÝT ZMĚNĚNY SOUPEŘEM, ZMĚNU NEMŮŽEME OVLIVNIT. S UČASTÍ V DANÝ VÍKEND PROSÍM POČÍTEJTE A HRÁČKÁM A HRÁČŮM DOVOLTE ODEHRÁT ZÁPAS POKUD BUDE NOMINOVANY NA DANÝ ZÁPAS. | |||||||||||||||||
1* | DOMA | HALA | DOPRAVNÍ | Moravská 964/2 70300 Ostrava - Vítkovice Česko |
16:00-19:00 | SOBOTA | Ml.dorost | 2.LIGA | |||||||||
2* | DOMA | HALA | DOPRAVNÍ | Moravská 964/2 70300 Ostrava - Vítkovice Česko |
16:00-19:00 | SOBOTA | Ml.žačky | TURNAJ |