Mladší z Třince dovezli 2 cenné body

28.05.2018 21:45

Minulou sobotu jsme odehráli utkáni v Třinci. Byl to přímý souboj o třetí místo v tabulce, a tak jsme potřebovali vyhrát, abychom si třetí pozici upevnili.

 

Během osobní obrany jsme hráli zodpovědně. Měli jsme k dispozici dvě lajny, a tak poté co základní lajna, nám vytvořila menší náskok, jsem do hry pustil také nováčky. Šlo vidět, že začínají, že se to všechno učí a někdy se nepodařilo uhlídat svého hráče, ale i tak jsme si náskok udrželi a po osobní obraně jsme vedli 4:7. Během shot-outů jsme si náskok hlídali a když soupeř jel tzv. na dvojku, my jsme odpověděli stejným způsobem, a tak jsme si do druhého poločasu nesli náskok 11:15.

 

Během vlastní hry se nám podařilo náskok minimálně navýšit, a tak jsem opět poslal na hřiště nováčky. Ačkoliv se snažili, bojovali ze všech sil, ale šlo vidět, že se otrkávají a soupeřům se podařilo stáhnout na rozdíl jediné branky. Proto jsem vzal time a poslal jsem do hry opět základ a to co předvedli během těch posledních pár minut, bylo něco neskutečného. Vzali to zodpovědně a během chvíle si vzali náskok zpět a nakonec jsme vybojovali výhru 21:27.

 

Střelecky se nejlépe dařilo Ondřejovi H. který dal 10 branek, 6 branek přidal Tom M., 3 branky Max, 2 branky přidali Petr se Sebastianem, a po jedné brance přidali, Lukáš V., Tomáš D., Honza a Ondřej D. Děkuji hráčům za předvedený výkon, všichni se snažili na max a zásluhou toho jsme se udrželi na třetím místě tabulky. Dále děkuji všem rodičům za odvoz a za skvělou fanouškovskou atmosféru, děti to hodně namotivovalo.

 

Na závěr bych vás rád pozval na dohrávku 13. kola, které se uskuteční již tuto středu, od 17:00 na našem hřišti, kde se utkáme proti Frýdku Místku „B“

 

Vaši trenéři Dobosz Mário a Zbořil Zdeněk