Mladší v Ostravě předehrávka

21.04.2016 21:11

Čtvrteční předehrávku v Ostravě, jsme zvládli bez sebemenšího zaváhání a zvítězili jsme na soupeřovým hřišti 45 :25.
V zápase si všichni spravedlivě rozdělili hru a každý si zahrál půl zápasu. Moc mě těší, že nebyl viditelný rozdíl mezi A-týmem a B-týmem. Celý zápas bez 10 minut hrál jenom Alex, který pomohl 1 gólem. Alex hrál výbornou obranu a byl nejlepším hráčem v obraně, ještě pořád přidat 5 gólů navíc. Kuba hrál o deset minut více než ostatní a také přidal k vítězství 3 trefy a už je to 3 zápas za sebou s 3 góly, teď se dostat na 4 a více. Celý zápas odchytal Matěj. K jeho výkonu dnes byl jak na houpačce. Výborný první poločas. V trhácích fantastický. Druhý poločas prvních 15 minut špatný výkon. Aspoň se je pořád v čem zlepšovat Matěji. Nejlepším hráčem byl Adam, který nehrál vůbec sobecky. Když chtěl prošel a dal gól a přihrával i ostatním, kteří hrají a trénují a chtějí dát nějaký gól. Bravo Adame, přispěl si 8 góly a jednu připomínku: i když tě chytnou v obraně musíš ještě více zabrat a jít až do střely. Naše rychlé křídlo Honza dnes přispěl 8 zásahy do černého. Krásný výkon na hráče, který dorazil na podzim z minižáků. Náš ostrostřelec Šimon (5 gólů), dnes se mi moc líbil, protože střílel z dálky, kde bude jeho silná zbraň a pozice. Eliška přispěla 5 góly na holku dobrý výkon. Jen ty sedmičky, které vím že umíš, ale lépe se soustředit. Čtyřmi góly přispěl náš nejmladší hráč minižak Ondra. Dalších nejméně 5 nedal, ale na to má Ondra jako minižák právo a ví kde se zlepšovat. Klára krásné 3 góly a velmi se mi líbila, že se nebojí střílet z dálky. Kristýna má dnes připsané 3 góly. Tak když jsou napsané v zápise tak je asi dala :-). Ale Kiki si to zaslouží jak trénuje. Franta, dnes po delší době hrál a dál pěkný trhák za dva body. Je však o hodně lepší než dnes předvedl. A máme tu oslavence, který dál první soutěžní góóól a to není nikdo jiný než Dominik. Bravo Dominiku a proto trénuješ a určitě jsi měl takovou radost jako já, jen tak dále a přijdou další góly.