Jak jsme hráli v Karviné se staršími?

11.11.2018 18:28

Včera jsme odehráli další a poslední utkání podzimní části v Karviné. Již od začátku zápasu jsme prohrávali o více jak 4 góly a ani jednou v zápase jsme nevedli. Soupeř hrál v klidu a postupně svůj výsledek navyšoval. Nedařilo se nám vůbec nic, hlavně jsme dělali hodně technických chyb, kdy jsme nechytili balón, špatně jsme přihráli a soupeř toho hodně využíval. Nedařilo se ani v prvním poločase Davidovi v brance, který měl snad za 25 minut jen 4 zákroky, jinak mu to vše padalo do brány. Bohužel naše střelba nebyla z dálky a ani přesná, hráči se pokoušeli prorvat až na hranici šestky, což se nedařilo a nechápu, proč z té dálky to nezkoušeli, když ránu mají a možnosti tam byly, taky ani nedělali to co jsem jim řekl. Za celý zápas jsem neviděl jediný kříž, který by udělali a přitom jsme na tréninku nejméně 3 týdny po sobě kříže nacvičovali. Ve druhé půli už to bylo trochu lepší, ale opět naše technické chyby rozhodovaly, soupeř jich dělal méně a svůj náskok si hlídal. My začli hrát až posledních asi 8-10 minut do konce zápasu, kde jsme stříleli konečně góly, David už ve druhé půli více vychytal a tak jsme se soupeřem, který trénuje 7x týdně prohráli zápas o 12 branek, což je celkem dobrý výsledek, který ale mohl být ještě lepší, kdybychom nedělali tolik technických chyb, oproti domácímu zápasu, kdy jsme prohráli o 19 gólů. Takže jsme na konci zápasu viděli na ukazateli skóre výsledek 28:16 pro domácí, poločas byl 14:5.

Góly:  Hrabec Jan 6, Hron Ondřej 6, Dominik 2, Glomb Jan 1, Martiník Tomáš 1.

Děkujeme všem, kteří  byly s námi, pomohli nám s odvozem. Doufám, že v jarní části budeme silnější a že budeme dávat ještě více gólů a kluci budou vyhrávat víc zápasů, než tomu bylo v podzimní části. Vždyť s tímhle týmem klidně můžeme hrát aspoň o 3.místo v tabulce. Musíme přes zimu hodně zamakat. Dále bych chtěl říct, že od tohoto týdne už se přesouváme do školy, kde budeme v tomto týdnu mít trochu volněji (rozcvička, hry, atd.) a od dalšího týdne pojedeme už zimní přípravu na jarní část. Tak se na Vás těšíme, Trenéři Janečka, Dobosz a Zbořil.

PS: V pondělí už škola velká tělocvična od 17:00 - 18:30!!!