Jak hráli mladší žáci ve Frýdku - Místku?

20.05.2018 18:08

Včera odehráli mladší žáci zápas ve F-M a jak se jim dařilo?

V prvním poločase jsme konečně zabrali při osobní obraně a vyhráli jsme ji 10:9, předvedená hra se mi velice líbila, škoda že náš brankář, který se to učí, se ještě bojí balónu, ale jak se to naučí, tak určitě bude vychytávat soupeřovy střely, jak má. Soupeř o svém náskoku rozhodl opět svými trháky, v kterých šel na 2 góly, něco chytil náš brankář, ale většinou se hráči nemýlili a své góly proměnili na dva body, tím nám vlastně utekli na rozdíl 8 branek (poločas zápasu 24:16). O poločasové pauze jsme si řekli, že nesmíme soupeři umožnit větší náskok, ba naopak - že na něj musíme náskok snížit. Bohužel se nám to nepovedlo, soupeř přidal 12 branek, my pouhých 5, a tím pádem jsme prohráli opět vysoko, 36:21, po vyrovnané půli jsme si takový výsledek nezasloužili. Na tréninku budeme muset více zapracovat s brankářem a hlavně trháky, protože většina týmů to hraje na dva body, jen my jedeme stále na jeden, kromě Ondry, který dal v zápase trhák za dva body, kdy mu pěkně nahrál brankář Maty. Druhý poločas se mi už tolik nelíbil, protože jsme dělali hodně chyb, první poločas byl lepší, tolik jsme nechybovali. V zápase by to chtělo více střel a to hlavně od hráčů, kteří hrají na spojkách (Tom a Tomáš). Tomáš se pořád bojí jít do toho a z 1 kroku se nedá ani pořádně střílet ani nahrávat, a proto s ním musíme na tréninku pracovat na kličkách a uvolnění. Ke konci druhého poločasu si zahráli už i ti, kteří od začátku zápasu nehráli, tímto se jim omlouvám, mohli hrát už dříve, ale zápas jsem myslel že ještě stáhnem. Podle předvedeného výkonu se dá uvažovat o možné výhře v Třinci, který bychom měli porazit, protože si věříme.

Branky:

Ondřej: 12

Tom: 5

Tomáš: 2

Ondra: 1

Max: 1

Děkuji všem, kteří nás při zápase podporovali, rodičům za odvoz a fandění. Kdyby někdo hledal bundu, tak ji trenér Janečka donese na trénink.