Dva body z Trnávky

30.04.2018 14:58

Včera naši mladší žáci odehráli další mistrovské utkání, tentokrát proti Trnávce „A“. Jelikož se nám na jaře ještě nepodařilo vybojovat ani jediný bod, cíl byl jasný a to vyhrát.

 

Začátek zápasu začal z volna, dlouho také platil stav 2:2. Hráli jsme si svoji hru, nedělali jsme moc chyb a také proto jsme se dopracovali k náskoku 2:7 a to jsme mohli mít náskok klidně i větší. Shot-outy se nám velice vydařily, protože až na jednoho hráče dokázali skórovat úplně všichni a také brankář byl skoro nepropustný a díky tomu se nám podařil navýšit náskok na 5:16.

 

Ve druhém poločase jsme opět hráli s klidem a vytvořený náskok jsme si uhlídali až do konce utkání. Hráli jsme sebevědomě a zodpovědně, avšak musíme ještě zdokonalit přechod do útoků, jelikož si nejsme schopni vytvářet prostor na soupeřově šestce. Ale i tak to byl povedený výkon se zaslouženou výhrou 14:27. Bylo fajn, že si v tomto zápase, až na jednoho hráčea gólmany, dál každý svůj gól a také že si mohl i náš začínají brankář více vyskoušet jaké to je si pořádně zachytat.

 

Děkuji všem rodičům a fanouškům, za odvoz a za skvělé povzbuzení pro tým a rád bych vás pozval na příští zápas, který se uskuteční 12. 5. od 9:00 na našem hřišti.

 

Trenér Dobosz Mário a vedoucí Honěk David