Drama v Kopřivnici

03.04.2019 14:05

V sobotu 30. 3. naši mladší žáci odehráli další mistrovské utkání v Kopřivnici.

Začátek utkání se pro nás nevyvíjel dobře, rychle jsme prohrávali 2:0 a celý první poločas jsme doháněli manko. Podařilo se nám srovnat, ale stejně jsme vždy tahali za kratší konec, neboť většinou vždy vedení na svou stranu dostal soupeř. Někteří naši hráči měli problém se soustředit, neboť domácí mívají pravidelně hlučné fanoušky s bubnem a hold někteří naši hráči na to nejsou zvyklí, ale  také o tomhle je sport a nedalo se nic dělat a museli tvrdě bojovat. Po konci osobní obrany jsme prohrávali 16:15 a byly na řadě shot-outy, kde jsme vyhráli 10:11, ale bohužel časomíra špatně zapsala body a zůstal konečný stav 10:10, čímž si body rozdělily oba celky a poločas jsme tedy prohráli 17:16. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme zabrat a uhrát hru ve svůj prospěch, což se nám bohužel moc nepovedlo. Začal druhý poločas a po chvíli jsme prohrávali už o 4 branky. Kde kdo si v té chvíli řekl, že už to domácí mají v kapse, ale my jsme jim ukázali, že se jen tak nedáme. Precizní obrana zapříčinila, že chyby začali dělat soupeři a ne my, čehož jsme dokázali využít a postupně jsme začali jejich náskok ukrajovat, až jsme se dostali do vyrovnaného stavu. Čím víc se blížil konec, tím víc jsme si byli jistější. Dostali jsme se do vedení a najednou se hra obrátila, my hráli s klidem a soupeř byl ten co musel vždy dotahovat, až jsme uskočili o dvě branky, a to jsme si hlídali až do konce. V poslední minutě se ještě schylovalo k dramatu, ale hráči zodpovědně si uhlídali hru, nepouštěli se do ničeho bez rozumu, a i díky tomu jsme utkáni těsně ovládli v poměru 27:28.

Chtěl bych poděkovat všem za předvedený výkon, protože jestli tahle budou hrát i nadále, tak to mohou někam dotáhnout, jen teď nesmí usnout. Také děkuji rodičům za odvoz o podporu v tomto utkání, moc si toho vážíme a těšíme se na vás v příštím utkání, které se odehraje v neděli 7. 4. od 9 hodin v Polanecké hale. Odjezd hráčů je v 8:20 od Hrušky, po případně sraz v 8:30 v hale.

Vaši trenéři: Dobosz Mário a Janečka Michal