Dnes schůze o dalším přestupu hráče

09.01.2017 22:21

Dnes se uskutečnila schůze kvůli dalšího přestupu našeho TALENTOVANÉHO hráče Jáchyma Blahy. Je to už druhý hráč, hnedka po Adamovi Mirošovi. Musím říct, že to byly celkem nervy a nedalo to některým přes Vánoční svátky spát, ale dnes už není našim hráčem. Tento přestup byl už skoro jasný po skončení letního přestupního období, kdy někteří projevili zájem, ale už se to prostě nestihlo a tak se nakonec dojednal dnes.  Jáchym se dostal i do reprezentace Moravskoslezského kraje a tím taky na sebe ještě více upozornil. O tomto přestupu si myslím, že je to přestup na který tento hráč nezapomene a tak nám nezbývá, než pořát Jáchymovi, aby se mu v novém klubu  (HCB OKD KARVINÁ) dařilo, aby na nás nezapoměl a šetřil nás, když bude proti nám někdy hrát, ať se mu vyhnou všechny zranění a budeš mít k nám vždycky dveře otevřené, když budeš chtít dále poradit. Pro všechny ostatní naše Klimkovické hráče chci jen říct, že pokud budou makat tak, jako dosud a budou taky tak talentovaní, i pro ně bude možnost si vyzkoušet házenou třeba někde jinde v nějakém jiném týmu,  než "jen" Klimkovicích. I vy se můžete dostat výše.

Tímto se Adamovi omlouvám, že jsem o něm taky takto nepsal, ale neboj Adame, my to uděláme trošičku jinak, domluvíme se na něčem na tréninku, až k nám dorazíš.

Jsme velice rádi, že máme takovéto talentované hráče a doufáme, že není tento přestup poslední, v hledáčku jsou už i další hráči, kteří by někde mohli brzy zamířit.

Děkuji za pozornost.

vaši Trenéři