Starší žáci v Opavě bez bodu

24.10.2016 15:39

Včera jsme sehráli další dramatický zápas proti Opavě. Byl to zápas o třetí místo a ti co mají domácí zápas ještě v paměti, tak určitě vědí, že to nebylo nic lehkého. Drama bylo už od začátku, sice jsme se ze startu dostali do mírného vedení, ale nepřesnosti v zakončení a menší neshody v obraně nás stálo vedení a proto jsme o poločasu prohrávali 9:7. Ve druhém poločase za to hráči pořádně vzali, přeci jen jsme prohrávali o dvě branky a museli jsme dotahovat. Zápas byl v adrenalinovém stylu, bojovali jsme až do konce. Bohužel nám tento zápas utekl o jediný gól, což je škoda, hráči ukázali, že mají na to vyhrát, hráli takticky a týmově, kombinovali, v obraně hráli agresivně, prostě šlo vidět, že chtějí vyhrát, o to více to pak zamrzí. Škoda těch nevyužitých šancí, neproměněných trestných hodů, těžko hledat vinu na tom proč jsme prohráli, měli jsme se lépe připravit. Každopádně jsme předvedli fantastický výkon. Jáchym opět potvrdil střeleckou formu, s 10 góly se dostal do čela tabulky střelců. Franta, 4 góly, šlo vidět, že hraje hlavou, skvěle kombinoval s Jáchymem. Vojtěch se konečně probouzí střelecky, další 3 zásahy v jeho podání, věřím, že to bude jen lepší. Jindra, po menší marodce, se pořád zlepšuje, jde vidět, že ho to má a zaslouženě dal jeden gól. Matěj v bráně předvedl skvělý výkon, i když pár laciných gólů tam bylo, ale zabral stejně jako ostatní. Petr v bráně nepředvedl nijak oslňující výkon, ve hře se mu dařilo lépe, i s jednou velice zajímavou střelou, ale bohužel se mu nepodařilo skórovat. Alexej, Šimon, Jakub i Honza, všichni hráli skvěle, sice bez zásahu, ale hráli zodpovědně, snažili se a bojovali ze všech sil. Děkuji za podporu fanoušků a chtěl bych vás pozvat 28. 10 a 30. 10. na poslední domácí zápasy tohoto roku do Polanecké sportovní haly, kde změříme síly nejprve s Krmelínem (pátek) a s Karvinou „B“ (neděle).

Trenéři: DOBOSZ, MIKLAŠ