Starší hráli doma s F-M

17.10.2016 16:42

V sobotu jsme hráli s Frýdkem - Místkem a měli jsme to o to těžší, protože jsme měli hodně omluvených hráčů.  Ačkoliv jsme měli na střídání pouze druhého brankáře, naši hráči se s tím popasovali celkem statečně.  Začali ve zbrklém tempu, opět chyběla průbojnost a hodně ztrátoví jsme byli při nesmyslných nahrávkách na obsazeného pivota. Byl jsem nucen si vzít time, abych je trochu uklidnil a naštěstí se to vyplatilo. Nastoupili s chladnou hlavou a začali hrát zodpovědněji. Ovšem nevydrželo to celý poločas, neboť ke konci se to opět snažili tlačit přes pivota. Neboť tam byli neshody a nedokázali být kooperativní. Během poločasu jsme si vše vyříkali v šatně a výrazně je to nabudilo do druhého poločasu. Byli produktivnější, nejen co se týče střel, ale snažili se i kombinovat. Největším zádrhelem ve druhém poločase byly nepřesné nahrávky, kterých soupeř dokázal využít. Koneckonců jsem rád, že nepodlehli výsledku a bojovali až do samého konce zápasu. Nakonec stav 21:38 ukázal, že ještě musíme v sezóně pořádně zabojovat a nesmíme se vzdát. Střelecky opět Jáchym ukázal, že na to má, jen si musí trochu věřit, trvá trochu déle, než se v zápase začne prosazovat, ale i tak vstřelil 12 branek. Alexej sice dal jen 1 gól, ale zase na rozdíl od ostatních převyšoval v obraně kdy tvrdě a zodpovědně přistupoval k hráčům. Franta vstřelil 4 góly, ale všichni víme, že má na víc, jen musí více hrát hlavou. Pro Šimona to byl nejkatastrofálnější zápas, který jsem u něj kdy viděl, přitom po čtvrtečním tréninku v Karviné, kdy šlo vidět, že mu to tam z našich hráčů šlo nejlépe, také proto jsem od něj očekával zodpovědnější přístup ke hře. Vojtěch se dostává do té formy, ve které kdysi byl, jen u něj musíme nějak prolomit střelecké prokletí, ale i tak se mu podařilo dát 2 branky. Patrik hrál dobře, jen pokud nebude chodit pravidelně na tréninky, tak to lepší nebude. Brankář Petr v tomto zápase překvapil ze všech nejvíce, neboť kvůli veliké absenci musel zasáhnout do hry a šlo mu to tam opravdu skvěle, nemohu mu nic vytknout protože jako brankář nemá s hraním v poli moc zkušeností a když jsem po něm něco chtěl, tak se toho zodpovědně chytil, čímž mě velice potěšil a také si zaslouženě dal 2 góly. V bráně opět zasáhnul Matěj který měl skvělé zákroky, ale bohužel se v tomto zápase nedokázal vyvarovat pár chybám, kvůli kterým jsme dostali velmi laciné góly, každopádně jsi jsem jistý, že kdyby méně padal na zem, chytl by toho o hodně více. Na závěr bych chtěl poděkovat fanouškům, kteří nás přišli povzbudit a dále bych vás rád pozval na příští utkání, které se odehrává v Opavě a z minulych zkušeností vám mohu říci, že tam půjde o hodně a bude to velice napínavý zápas až do konce.

Vaši trenéři: DOBOSZ, JANEČKA