Mladší žáci v Třinci bojovali

02.04.2017 21:36

Třinec - Klimkovice 34 : 28. U mě však děti v házené vyhráli!!! Proč si tak myslím? Důvody jsou následující. První poločas výhra 12 : 10, a druhý poločas výhra také 12 : 10. Součet je jasný 24 : 20!!! Na našem svazu vymysleli chytří lidé nějaké shot-outy, za který můžete získat za jednu střelu 2 góly. Tomu fakt nerozumím. My to prohráli 14 : 4!!! Třinec snad na trénincích trénuje jenom tyhle hody. Ale budíš s tím nic nenaděláme, a nestalo se nám to poprvé. Před zápasem byla domluva, že za nás hraje Eliška a Dominik. Trenér hostí říkal žádný problém, že za ně hrají 5 starších žáků a hlavně brankář. Tak v tom u mě bylo férová domluva. Elišce jsem však zakázal první poločas dávat góly, ale ve druhém už mohla. Dnes nám citelně chyběl brankář Matěj. Na druhou stranu velká zkušenost a cely zápas mohl chytat David. Šel pomalu po každé střele, ale nedosáhl, a až povyroste tak věřím, že bude dobrý pro tým a bude rád, jak týmu pomůže. Minulý zápas proti Ostravě moc pomohl, ale dnes hráči Třince byli lepší. Gratulují Třinci k vítězství a pro nás velká zkušenost, že se dá vyhrát chytrostí. Střelci: Honza a Eliška po 9 gólech, Ondra 6 gólů, Honza a Dominik po dvou gólech.
I tak dětem děkují za bojovnost a ke konci jsme dotahovali skóre, a hrát ještě 10 minut tak by se nám to možná podařilo. Vaši trenéři vám děkují.