Jak dnes o první místo s FM?

17.05.2017 20:01

Dnes jedno z nejkrásnějších utkání této sezóny, jsme odehráli v krásném domácím prostředí. Prohráli jsme s F-M 27 : 30. Toto utkání si oba týmy zasloužili získat po jednom bodu. A zase ohraná píseň, utkání v házené jsme vyhráli, ale na trháky jsme prohráli 10 : 5. Tak si každý umí spočítat, jak jsme dopadli ve hře házená. Co naděláme, zítra se pokusíme zvítězit na horké Ostravské půdě.
 K zápasu: Celou první půlku jsme vedli až do konce poločasu, kde nás držel poprvé po zranění nastoupivši brankář Matěj. S trháky jsme vedli o sedm gólů, zásluhou přesných přihrávek od druhého brankáře Davida!!! Pak soupeř zariskoval poslední 3 trháky za dva body a to mu vyšlo. Pak jsme se přetahovali o skóre + - 2 góly. Posledních 5 minut jsme prohrávali o 4 góly, a zariskovali jsme na vysunutou obranu 2 - 4. To se nám povedlo stáhnout až na jeden gól, dvě minuty před koncem. Ale závěr jsme byli pod velkým tlakem, ať to zvládneme, ale soupeř měl více štěstí. Gratulujeme soupeřovy, ale skóre se mohlo vyvíjet klidně i v náš prospěch. Ale jak říkám: porážkami se jenom posílíme, a víme, kde se máme zlepšovat.
Sestava:
brankáři Matěj a David
hráči: Ondřej (11), Jan H.(9), Klára (3), Jan G.(2), Max (1), Kiky (1), Jan Novák, Tomáš Martiník, Petr Martiník.
Děkujeme Vám za bojovný a krásný zápas. Dnes se přiklonilo štěstí soupeřovy, a zítra třeba nám :-) .
ZBOŘIL (trenér), JANEČKA (vedoucí družstva).