A už začali i starší žáci novou sezónu 2016/2017

04.09.2016 22:35

Dnes zahájili naši starší žáci sezónu na hřišti Krmelína.  Pro většinu hráčů to byl první zápas po roční pauze a tak jsme čekali, jak si povedou. Během prvního poločasu šlo vidět, že se sehrávají a že na trénincích ještě musí tvrdě zabojovat. Naštěstí nás v prvním poločase podržel gólman a i díky jeho skvělým zákrokům jsme o poločase vedli 12:10. Začátek druhého poločasu byl obdobný jako ten první, ale zhruba po deseti minutách naši hráči ožili a šlo poznat, že už si na sebe zvykli a dokázali z té hry také něco vytěžit. Ještě sice musíme vypilovat nějaké nedostatky, ale věřím, že výhra 27:19 je dostatečně nabudila k tomu, aby i v příštích utkáních předvedli to nejlepší, protože mají na to bojovat o nejvyšší příčky. V tomto utkání se nejlépe střelecky dařilo Adamovi a Jáchymovi, oba vstřelili shodně po 10 brankách. Se třemi góly se zapsal František, dva zaznamenal Jindřich a po jednom zásahu mají Alexej a Patrik. Šimon, Jakub, Vojtěch a Michal, ti všichni se také dnes zapojili do zápasu, ale nepodařilo se jim střelecky prosadit, ale přeci jen je začátek sezóny a věřím, že v příštích utkáních to prolomí. Chtěl bych poděkovat Petrovi, který podržel náš tým několika skvělými zákroky a i díky němu jsme mohli slavit výhru. Na závěr bych chtěl poděkovat Adamovi Mirošovi, pro kterého to byl poslední zápas za Klimkovice a chtěl bych mu popřát, ať se mu v Karviné daří a ať to dotáhne co nejdál.

Trenéři: DOBOSZ, MARŠÁLEK